dosya upload film izle
ZAHRANIČNÁ EXKURZIA - Londýn 2018 - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

ZAHRANIČNÁ EXKURZIA - Londýn 2018

Pridal do kategórie Novinky a akcie
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 482
  • Tlačiť

V dňoch 6.-11.6.2018 sa 20 žiakov našej školy zúčastnilo zahraničnej exkurzie do Londýna. Strávili sme štyri nezabudnuteľné dni spoznávaním tejto úžasnej metropoly a jej nádherných pamiatok, o ktorých sme sa doteraz len učili. Vidieť to všetko naživo bol iný zážitok ! Prechádzali sme sa v parkoch, po vyzdobených uliciach (kráľovná Alžbeta v sobotu 9.6.2018 oslavovala narodeniny) a vstrebávali sme čarovnú atmosféru, ktorú toto mesto má. Samozrejme sme si vyskúšali aj to, ako sme na tom s našou angličtinou. Naozaj niečo vieme a tak môžeme byť spokojní. Shopping bol, že NAJ zo všetkého ! Vrátili sme sa spokojní, plní zážitkov a spomienok. Návštevu Londýna odporúčame aj ostatným. laughing

Alexandra  a  Lea  Lučanské

9C

Ďalšie fotografie: STLAČTE TU

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
1