dosya upload film izle
Školský výlet – Tatranská kotlina - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

Školský výlet – Tatranská kotlina

Pridal do kategórie Novinky a akcie
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 2860
  • Tlačiť

... a opäť po roku je tu čas školských výletov. Aj my zo VII.B, C, D a V.C sme sa už nemohli dočkať, kedy nastúpime do autobusu a odvezieme sa do našich krásnych Belianskych Tatier. Čakali nás tri krásne dni v nádhernej prírode s ešte stále zasneženými vrcholmi štítova pritom zaliatymi slnečnými lúčmi.

 

            Ubytovali sme sa v penzióne Limba v Tatranskej kotline, kde sa nám vo všetkom snažili vyjsť v ústrety. Hneď v prvý deň nás popoludní čakala náročná túra na horskú chatu Plesnivec, ktorú sme napokon všetci zdolali. Počasie nám prialo a ten výhľad stál naozaj za to. Ďalší deň sme dopoludnia navštívili krásnu Beliansku jaskyňu a pokochali sa výtvormi prírody. Poobede sme si pozreli neďaleký salaš. Večer sme už boli poriadne unavení, veď sme v nohách mali niekoľko kilometrov. Napriek tomu, sme ešte zvládli futbal pri penzióne a neskôr sme si ešte zahrali spoločenské hry. Tretí deň nastal čas balenia a odchodu. Po výborných raňajkách sme sa s Tatrami rozlúčili a nabrali smer Spišský hrad. Slnko pripekalo, obloha bola bez mráčika a tak sme si na Spišskom hrade užili nádherný výhľad. Posledné peniažky sme minuli v nákupnom centre v Prešove a už sme sa tešili aj domov, kedy sa poriadne vyspíme.

            Sme radi, že sa nám školský výlet vydaril a už teraz sa tešíme na výlet zas o rok. A aby ste nám aspoň trochu závideli, pridávame niekoľko fotografií...

 

                                                                                                       Výletníci zo VII.B, C, D a V.C

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
2