dosya upload film izle
Naša Škola v prírode - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

Naša Škola v prírode

Pridal do kategórie Novinky a akcie
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 433
  • Tlačiť
     Prišiel deň 3.6.2018, na ktorý sme sa všetci veľmi tešili. Naša cesta bola nasmerovaná do Račkovej doliny – hotel  Akademik. Cesta nám rýchlo ubehla a po ubytovaní  a vybaľovaní  kufrov sme sa išli zoznámiť s okolím, dokonca v areáli boli ovečky a malý poník, pri ktorých sme sa denne zastavili a kŕmili ich. Každé ráno sme sa tešili na rozcvičku. Počas 6 dní sme navštívili veľa zaujímavých miest. Boli sme v Bricklandii, kde sme si mohli postaviť všeličo možné z lega, páčil sa nám aj  výlet na Štrbské pleso, kde sme si boli pozrieť aj Jazierka lásky.

     Najviac sme sa tešili na výlet na Habakuky,  kde sme videli rozprávkový svet Pavla Dobšinského a kupovali si rôzne dobroty a suveníry za habakukské peniažky, ktoré sme si museli najprv zmeniť.  Cestou späť dostal náš autobus defekt a tak sme museli prestúpiť do druhého autobusu, ktorý nás už doviezol do hotela. Zaujímavá bola aj návšteva Medvedej štôlne, v ktorej sme sa dozvedeli o ťažkej práci baníkov v minulosti. Pred vstupom do štôlne každý dostal čelovku, ktorou sme si svietili na cestu. Navštívil nás aj náčelník horskej služby, ktorý nám rozprával a premietal o práci záchranárov a  v závere besedy sme mu dávali rôzne otázky. Jedno dopoludnie k nám zavítali aj záchranári, ktorí nám predviedli ukážky záchrany ľudí, výcvik psíkov, ako hľadajú ľudí v lavínach a povozili nás aj na záchranných vozidlách, ktoré používajú pri záchranných akciach v horách. Pani učiteľky dodržali slovo a mali sme aj nočnú hru. Mali sme aj karneval, diskotéku a zabávali sme sa navzájom, dokonca sme si posedeli aj pri ohníku a spievali piesne s doprovodom  gitary, na ktorú hral náš pán vychovávateľ. Posledný večer sme mali rozlúčkovú párty a v piatok ráno sme sa už všetci tešili na rodičov.

štvrtáci

Ďalšie fotografie: STLAČTE TU

 

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
0