Výlet žiakov 3. ročníka 2014/2015 - Novinky - Blog

Výlet žiakov 3. ročníka 2014/2015

V piatok ráno - 5. júna žiaci 3. ročníka vyprevádzaní rodičmi nastúpili do autobusov na dlho očakávaný koncoročný výlet. Naša cesta najprv viedla do botanickej záhrady v Košiciach, kde sme sa zúčastnili odbornej prednášky a objavili nádherné motýle, ktorých kukly na Slovensko priviezli až z ďalekých tropických krajín.
                Po krátkom občerstvení sa a po nákupe suvenírov rozličného druhu a veľkosti, naša cesta pokračovala do Jasovskej jaskyne. Jasovská jaskyňa je kvapľová jaskyňa v Slovenskom krase pri Jasove. Je to naša národná prírodná pamiatka, zapísaná do svetového dedičstva UNESCO. Najviac nás fascinovali pozostatky medveďa a historické nápisy na stenách jaskyne, ktoré sú zachované z roku 1452, z čias husitských bojov.
                Domov sme prišli príjemne unavení s krásnymi dojmami a spomienkami a s nádejou, že o rok spolu spoznáme ďalšie pekné miesta Slovenska.

Učiteľky, vychovávateľky a žiaci 3. ročníka

Ďalšie fotky - FOTOGALÉRIA