dosya upload film izle
VII. ročníka olympiády ZŠ 1.-4. ročník - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

VII. ročníka olympiády ZŠ 1.-4. ročník

Pridal do kategórie Školské súťaže
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 739
  • Tlačiť
V y h o d n o t e n i e
VII. ročníka olympiády ZŠ 1.-4. ročník
 
Olympiáda sa uskutočnila 19.6.2015 na atletickom štadióne ZŠ Komenského v Trebišove.
 
Výsledky :
 
1.ročník-dievčatá :
 
1.Ema Koliščáková – ZŠ Pribinova Trebišov – 198 b.
2.Noemi Šiňanská – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 195 b.
3.Alexandra Zbojovská – ZŠ Kom. Trebišov – 185 b.
4.Tiffany Tomášiková – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 180 b.
5.Barbora Becová – CZŠ Trebišov – 158 b.
6.Olívia Ižová – ZŠ Kom. Trebišov – 158 b.
7.Mirka Hvozdíková – ZŠ Kom. Trebišov – 150 b.
8.Miriana Bartovičová – ZŠ Pribinova Trebišov – 148 b.
9.Ema Radomská – ZŠ M.R.Š. Trebišov
10.Elena Kanalošová – CZŠ Trebišov – 125 b.
11.Veronika Slivková – CZŠ Trebišov – 90 b.
12.Amália Kostrubová – ZŠ Pribinova Trebišov – 76 b.
 
2.ročník:
 
1.Nikola Bačová – ZŠ Kom. Trebišov – 228 b.
2.Cyntia Rostášová – ZŠ Kom. Trebišov – 174 b.
3.Romana Bukajová – ZŠ Kom. Trebišov – 163 b.
4.Sidonia Sokolová – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 160 b,
5.Marcela Gažiková – CZŠ Trebišov – 128 b.
6.Aneta Balogová – CZŠ Trebišov – 127 b.
7.Mária Plavnická – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 126 b.
8.Sara Sováková – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 121 b.
9.Valentina Brindzáková – ZŠ Pribinova Trebišov – 118 b.
10.Roberta Kováčová – ZŠ Pribinova Trebišov – 75 b.
11.Viktoria Havrilčáková – ZŠ Pribinova Trebišov – 70 b.
12.Timea Ujhejyiová – CZŠ Trebišov – 65 b.
 
3.ročník:
 
1.Vanesa Vojsová – ZŠ Kom. Trebišov – 232 b.
2.Karen Ďutmentová – ZŠ Kom. Trebišov – 230 b.
3.Viktória Rohaľová – ZŠ Kom. Trebišov – 221 b.
4.Lea Koliščáková – ZŠ Pribinova Trebišov – 203 b.
5.Ingrid Mrázová – ZŠ M.R.Štefánika Trebišov – 176 b.
6.Adela Tomášová – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 174 b.
7.Laura Čierna – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 159 b.
8.Patricia Svitilová – CZŠ Trebišov – 156 b.
9.Simona Segedyová – ZŠ Pribinova Trebišov – 152 b.
10.Jana Rácová – CZŠ Trebišov – 123 b.
11.Alžbeta Eva Maďarová – ZŠ Pribinova Trebišov – 120 b.
12.Lenka Demeterová – CZŠ Trebišov – 103 b.
 
4.ročník:
 
1.Barbora Košťálová – ZŠ Kom. Trebišov – 201 b.
2.Mriam Chylová – CZŠ Trebišov – 165 b.
3.Simona Stričková – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 164 b.
4.Emma Peregrinová – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 159 b.
5.Lujza Suchá – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 159 b.
6.Aurelia Sedláková – ZŠ Kom. Trebišov – 130 b
7.Lucia Hrabčáková – CZŠ Trebišov – 128 b.
8.Katarina Horňáková – CZŠ Trebišov – 103 b.
9.Sára Kocáková – ZŠ Kom. Trebišov – 90 b.
 
1.ročník – chlapci :
 
1.Tobias Neckár – ZŠ Kom. Trebišov – 258 b.
2.Šimon Karvaš – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 221 b.
3.Štefan Chautur – ZŠ Kom. Trebišov – 214 b.
4.Adam Cabada – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 211 b.
5.Dávid Barilla – ZŠ Kom. Trebišov – 209 b.
6.Ryan Vargaeštok – ZŠ Pribinova Trebišov – 195 b.
7.Claudio Diu Dibari – CZŠ Trebišov – 187 b.
8.Filip Džupina – CZŠ Trebišov – 175 b.
9.Šimon Peng – CZŠ Trebišov – 148 b.
10.Boris Dragula – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 146 b.
11.Jozef Fedor – ZŠ Pribinova Trebišov – 141 b.
12.Erik Badič – CZŠ Trebišov – 139 b.
 
2.ročník:
 
1.Frederik Lorinc – ZŠ Kom. Trebišov – 248 b.
2.Tomáš Hoľan – ZŠ Kom. Trebišov – 230 b.
3.David Veľk –ZŠ Kom. Trebišov – 220 b.
4.Filip Oláh – CZŠ Trebišov – 185 b.
5.Damián Rosol –ZŠ M.R.Š. Trebišov – 170 b.
6.Lukáš Ňarjaš – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 155 b.
7.Marek Demeter – CZŠ Trebišov – 155 b.
8.Patrik Vendeľ – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 148 b.
9.CHristián Farkaš – ZŠ Pribinova Trebišov – 146 b.
10.Slavomír Partila – ZŠ Pribinova Trebišov – 130 b.
11.Patrik Mihaľo – CZŠ Trebišov – 99 b.
12.Roland Úporský – ZŠ Pribinova Trebišov – 87 b.
 
3.ročník:
 
1.Dávid Tóth – ZŠ Kom. Trebišov – 299 b.
2.Samuel Mihalik – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 253 b.
3.Oliver Lejba – ZŠ Kom. Trebišov – 244 b.
4.Tobias Zlejší – ZŠ Kom. Trebišov – 241 b.
5.Denis Hrabovský – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 225 b.
6.Vojtech Švanda – CZŠ Trebišov – 205 b.
7.Dalibor Horný – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 204 b.
8.Richard Zavadiak – ZŠ Pribinova Trebišov – 187 b.
9.Sebastian Malackanič – ZŠ Pribinova Trebišov – 172 b.
10.Miroslav Štefan – ZŠ Pribinova Trebišov – 170 b.
11.Dominik Michalčík – CZŠ Trebišov – 162 b.
12.Martin Poľacký – CZŠ Trebišov – 150 b.
 
4.ročník:
 
1.Martin Bačo – ZŠ Kom. Trebišov – 254 b.
2.Samuel Štefanko – ZŠ Kom. Trebišov – 236 b.
3.Gabriel Urban – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 227 b.
4.Matúš Hazuch – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 206 b.
5.Marko Borovič – CZŠ Trebišov – 202 b.
6.Rastislav Zámborský – ZŠ M.R.Š. Trebišov – 197 b.
7.Filip Fečo – ZŠ Kom. Trebišov – ZŠ Kom. Trebišov – 189 b.
8.Damián Vernus – CZŠ Trebišov – 173 b.
9.Adam Bezeg – CZŠ Trebišov – 112 b.
 
Konečné poradie :
 
1.ZŠ Komenského Trebišov – 5.004 b.
2.ZŠ M.R.Štefánika Trebišov – 4.272 b.
3.CZŠ sv. Juraja Trebišov – 3.415 b.
4.ZŠ Pribinova Trebišov – 2.356 b.
 
Ďalšie fotky - FOTOGALÉRIA
 
 
Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
1