dosya upload film izle
Školský výlet – Liptov (8.A, 9.B, 9.C) - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

Školský výlet – Liptov (8.A, 9.B, 9.C)

Pridal do kategórie Udalosti
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 737
  • Tlačiť

Začiatkom júna nás pani učiteľky (p. uč. Bérešová D., p. uč. Kešeľová, p. uč Rusnáková) vzali na 3-dňový výlet na Liptov. Prvý deň sme navštívili skanzen v Pribyline, potom sme sa ubytovali v nádhernom penzióne Larion, kde sme strávili zvyšok dňa. V penzióne sme mali možnosť zahrať si squash, futbal, stolný tenis, stolný futbal a biliard.

Na druhý deň nám pani učiteľky naplánovali náročný a dobrodružný program: 3-hodinovú túru v okolí, prehliadku vodných mlynov a nakoniec sme navštívili aj Demänovskú jaskyňu slobody. Každý večer sme mali nejaký program. Pani učiteľky pre nás pripravili diskotéku v maskách. Každý z nás bol kreatívny a vytvoril si masku. Prichystali pre nás hry a súťaže, v ktorých sme mali možnosť vyhrať cenu.

Posledný deň sme navštívili Expozíciu tatranskej prírody v Tatranskej Lomnici, kde sme videli množstvo zaujímavých kvetov. Poslednou zastávkou bol OC MAX v Poprade. Z tohto výletu sme sa vrátili plní zážitkov.

Ďakujeme pani učiteľkám, že to s nami vydržali a mali trpezlivosť s naším ponocovaním. Bola to perfektná rozlúčka s deviatakmi. Bol to ich posledný výlet na našej škole. A najlepší ...

Žiaci 8.A a 9.B

Ďalšie fotky - FOTOGALÉRIA

 

 

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
3