Škôlkari – predškoláci v 1. ročníku - Novinky - Blog

Škôlkari – predškoláci v 1. ročníku

Naša základná škola privítala v tomto školskom roku zvedavých predškolákov z viacerých trebišovských materských škôl. Deti navštevovali všetky prvácke triedy postupne už od novembra. Okrem zvedavosti budúcim školákom nechýbala veľká odvaha. S úsmevom na tváričkách vchádzali do prváckych tried a zasadali do skutočných prváckych lavíc, kde na nich čakali rôzne zaujímavé úlohy.
   Naši prváci v Poznajkovej, slniečkovej, Šmolkovej a lienkovej triede svojim mladším kamarátom ukázali, čo všetko dobré sa doteraz naučili v prvom ročníku, a nebolo toho málo. Čítali, písali, počítali, spievali... No ani deti zo škôlky nelenili a pri rôznych pripravených úlohách ukázali svoju šikovnosť. Z výrazov ich tváričiek bolo jasne vidieť, že sa im v škole páči, a že sa už teraz tešia, ako aj ony v septembri zasadnú do školských prváckych lavíc. A my im prajeme, aby sa im v budúcnosti v škole vždy darilo a aj páčilo.

Mgr. K. Jeňová

Ďalšie fotky- FOTOGALÉRIA