ROZLÚČKA S BASKETBALOVOU SEZÓNOU V TREBIŠOVE - Novinky - Blog

ROZLÚČKA S BASKETBALOVOU SEZÓNOU V TREBIŠOVE

Pridal do kategórie Školské súťaže
   Ani blížiaci sa koniec školského roka a s nim spojené nikým neobľúbené obdobie posledných písomiek nezabránilo dievčatám zo Základných škôl v Trebišove a Sečovciach stretntúť sa na poslednom kole Minibasketbalovej ligy v sezóne 2014/2015.
   Vhodným termínom pre účastníkov v tomto druhom ročníku sa stal piatok 12.6.2015. Dievčatá našli ako vždy pochopenie u svojich telocvikárov ako aj riaditeľov škôl. Samozrejme akcia sa už pravidelne stretla s obetou u riaditeľa ZŠ na Komenského ulici v Trebišove Radoslava Ujhelyiho, ktorý upravil rozvrh tak, aby nám nechal priestor školskej telocvične len a len na basketbal.
   Aj toto kolo sa nám podarilo zorganizovať v spolupráci s našim dlhodobím partnerom OZ Zober loptu, nie drogy. Tentokrát sme pre dievčatá mali pripravené pamätné listy pre každé jedno dievča s menom ako pamiatku na tento druhý ročník. Celkovo bolo zúčastnených v tomto kole šesť družstiev, pričom po ihrišku dovedna pobehovalo vo farbách škôl okolo 60 detí, pre ktoré sa už tradične tričká od nášho partnera stávajú akýmsi prvým dresom.

Celý článok a ďalšie fotografie nájdete na tomto linku - http://www.cassoviakosice.sk/rozlucka-s-basketbalovou-sezonou-v-trebisove/