Robenie animácií - Novinky - Blog

Robenie animácií

Na hodinách informatiky sa snažíme nielen porozumieť tajomstvám sveta „jednotiek a núl", ale na našich hodinách, nechýba ani kreatívna tvorba. Poďakovanie patrí pani učiteľkám, že nás opäť niečo pekné naučili.
Výpovede spolužiakov ako sa im pracovalo s grafickým programom REVELATION NATURAL ART:
„Je to zábava“!
„Bola to drina, ale zvládol som to, dúfam že dostanem jednotku J. „
„Bolo to zábavne, naučil som sa robiť animácie.“
„Bavilo ma to... Nevedel som, že sa niečo také dá urobiť... Teším sa na ďalšie také zábavné učenie J“
„Bavilo ma to a nevedela som, že niečo také dokážem vytvoriť.“
„ Najprv som nevedela čo mám robiť, ale potom mi napadol skvelý nápad a to psíka a chlapíka na pláži ako sa prechádzajú. „ „Bavilo ma to a nevedel som že také dokážem...“
„Mne to príde celkom fajn...  Sama som si doma nainštalovala ten program, pretože je fakt super...  Baví ma vytvárať animácie, kvôli zaujímavým "efektom"...
„Robenie animácií je dosť zábavné, preto lebo si tam môžeme vytvárať obrázky, ktoré sa môžu hýbať. Mňa animácie bavia. Môžem sa s tým vyhrať.“
„Vôbec som nevedela, že sa niečo také dá vytvoriť, ale stačilo len nad tým porozmýšľať a mať trochu fantázie. Veľmi sa mi táto animácia páči a teším sa, že som niečo také vytvorila :) „
 „ Táto animácia sa mi páči pretože predstavuje život zvierat v prírode a pretože som to vytvoril ja. Páči sa mi na tom to ako lev odohnal vlka pretože mu zavadzal.“
„Som rád že sme to robili tuto vec lebo sme sa naučili dačo nové. Dúfam, že si to budem môcť zopakovať :)“

Mgr. Monika Ostrožovičová