Popoludnie so skautmi - Novinky - Blog

Popoludnie so skautmi

To, že sa chlapci a dievčatá z Federácie skautov Európy v Trebišove, naozaj snažia žiť v duchu ich hlavného hesla: “Hľa, tu som vždy pripravený slúžiť!”, nám potvrdili svojou aktívnou návštevou v ŠKD v piatok 16. 10. 2015.

V úvode, cez zaujímavú prezentáciu, priblížili deťom celú myšlienku skautingu a jeho zákony. Potom sme sa presunuli do väčších priestorov, zvlášť chlapci so  skautmi a roverom  a dievčatá so strážkyňou a vodkyňami, kde program pokračoval zaujímavými a zábavnými skautskými hrami.

Deťom sa celé popoludnie veľmi páčilo, výborne sa zabávali a rodičia, ktorí si v tom čase pre nich prišli, mali problém dostať ich domov.

V závere, na otázku vedúceho skautov “Kto chce byť dobrým človekom?”, všetky deti dvihli ruky. Verím, že toto venovanie svojho voľného času našim deťom v ŠKD k tomu aktívne prispeje.

Mgr. Adriana Biačková

vychovávateľka

Ďalšie fotky nájdete vo fotogalérii.