Obvodové kolo geografickej olympiády šk. r. 2014/2015 - Novinky - Blog

Obvodové kolo geografickej olympiády šk. r. 2014/2015

Pridal do kategórie Školské súťaže

Vo štvrtok 5. februára 2015 sa v Centre voľného času v Trebišove uskutočnilo obvodové kolo geografickej olympiády šk. roka 2014/2015 pre žiakov druhého stupňa základných škôl a osemročných gymnázií okresu Trebišov. Žiaci boli rozdelení do troch kategórií a to kategória G (5. ročník ZŠ), kategória F (6. a 7. ročník ZŠ a 1. a 2. ročník OG) a napokon kategória E (8. a 9. ročník ZŠ a 3. a 4. ročník OG). Súťaž prebehla formou písomných testov. Vzhľadom na veľký počet súťažiacich, žiaci kategórie G boli testovaní v priestoroch CVČ a všetci ostatní súťažiaci sa presunuli do školskej jedálne našej školy. Všetci žiaci, ktorí celkovo získali 65% a viac boli zaradení do výslednej listiny ako úspešní riešitelia.

Našu školu reprezentovali títo žiaci, ktorí aj napriek konečným nepostupovým miestam na krajské kolo v silnej konkurencii vzorne a svedomito súťažili.

Daniel Ovšanka             5.B .................... 65% (úspešný riešiteľ)

Jakub Bobrík                5.A .................... 64%

Klaudia Borňáková        5.C .................... 63%

Simona Kučáková         7.D .................... 62%

Samuel Koller               7.C .................... 57%

Samuel Janeček           6.B .................... 28%

Patrícia Goréová          8.C .................... 74% (úspešná riešiteľka)

Michal Minárik             9.B .................... 60%

Klaudia Horkaiová        9.D .................... 57%

Víťazom blahoželám a verím, že v budúcom školskom roku žiaci našej školy dosiahnu lepšie výsledky a budú šíriť dobré meno školy i samotnej geografie.

Mgr. Marián Pituch