dosya upload film izle
Naši víťazi na Olympiáde v nemeckom jazyku - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

Naši víťazi na Olympiáde v nemeckom jazyku

Pridal do kategórie Školské súťaže
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 506
  • Tlačiť

Dňa 11.2.2015 sa uskutočnilo krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Táto súťaž prebiehala na Strednej priemyselnej škole v Košiciach. Pozostávala z ústnej a písomnej časti. Naši žiaci Andrej Frič (VII.A) a Matej Frič(IX.B) získali vo svojich kategóriách krásne 1. miesto, čím získali postup na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční dňa 23.3.2015 v Bratislave. Blahoželáme a držíme palce na celoštátnej súťaži.

                                          Mgr. N. Romanová    

                   Mgr. M. Bednaričová

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
1