dosya upload film izle
Krajské kolo v Atletike - Novinky - Blog

Novinky - Blog

Tu nájdete aktuálne oznamy a informácie o novinkách a akciách na našej škole.

Krajské kolo v Atletike

Pridal do kategórie Školské súťaže
  • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
  • Počet zobrazení: 546
  • Tlačiť
Už dlhšiu dobu sa na našej škole čoraz väčšiemu záujmu teší aj kráľovná športov - atletika.
Žiaci našej školy v poslednom období dosiahli v tomto športe pozoruhodné výsledky.Družstvá chlapcov aj dievčat sa stali celkovými víťazmi Poddargovských hier a po víťazstve na okresnom kole v atletike žiakov si účasť na krajskom kole zabezpečilo družstvo chlapcov, dievčatá reprezentovala v súťaži jednotlivcov žiačka M. Struhárová, ktorá vo vrhu guľou obsadila 5. miesto. 
Tím chlapcov skončil na krajskom kole na celkovom 3. mieste. Z jednotlivcov bol najúspešnejší žiak Sebastián Juríček, ktorý skončil 2. v behu na 300m, jeho výsledný čas bol 38,4 s. a 3. v behu na 60m časom 6,51 s..

O tento úspech sa zaslúžili títo žiaci: Juríček S., Motýľ P., Červenák S., Potočník I., Čerep V., Sopko J., Bodnár T., Ujhelyi D., Arendáš M., Bajus , Struhárová M..

Mgr. Pavol Zajonc

Posledná zmena
Ohodnoťte tento článok:
0