Inaugurácia štvrtákov do cechu mazákov - Novinky - Blog

Inaugurácia štvrtákov do cechu mazákov

Dňa 28. 5. 2015 sme slávnostne uviedli našich štvrtákov zo školského klubu detí do „cechu mazákov“ na druhý stupeň ZŠ. Spolu so štvrtákmi sme si vyhotovili absolventské čiapky, vymysleli sme si Hymnu absolventov ŠKD „My sme v klube...“ a prezentovali sa ňou. Tiež všetci prítomní sme si cez projektor pozreli pripravenú prezentáciu „Z našej činnosti v 6. Oddelení ŠKD“. Nasledovalo odovzdanie Diplomov o úspešnom absolvovaní ŠKD.

V druhej časti sa štvrtáci prezentovali scénkou „Popoluška trochu inak“, ktorou sa publikum veľmi dobrepobavilo. Tiež dievčatá sa predstavili speváckymi číslami a chlapci pridali pár vtipov. Popri tejto slávnosti sme pripravili a zhotovili aj Tablo absolvetov ŠKD , ktoré máme vystavené na našej nástenke ŠKD.

Mgr. Adriana Biačková

vychovávateľka